Інсульт не чекатиме. Реагуй негайно!

«Це був звичайний день. Треба було перебирати картоплю. Добре, що внук допомагав, бо великого бажання працювати не було. Відчула, що якось тягне на ліву сторону, очі самі закриваються»- розповідає пані Галина, пацієнтка неврологічного відділення Гадяцької міської лікарні.
«Внук зателефонував до дітей, спочатку самі спробували мене підняти, потім викликали швидку допомогу. Як було далі, памʼятаю погано, але чула, що возили на каталці, брали кров, робили діагностику» - згадує той день пацієнтка.
В стані глибокого лівостороннього геміпарезу 73-річна пані Галина потрапила у відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Гадяцької міської лікарні.
Після огляду лікаря-невропатолога та проведеної комп’ютерної томографії було прийнято рішення провести тромболітичну терапію.
Сьогодні пацієнтка почувається краще, поступово йде відновлення лівої руки.
Нагадуємо: якщо у вас або ваших близьких є хоча б одна із ознак інсульту (асиметрична усмішка, слабкість у кінцівках, плутана, невиразна мова, порушення зору, а також запаморочення, раптовий сильний головний біль) варто відразу телефонувати на 103.
Інсульт не чекатиме. Реагуй негайно!