Арттерапія у відновленні наших пацієнтів






Арттерапія — це напрям психотерапії, що використовує мистецтво як засіб для самовираження, самопізнання та лікування емоційних проблем.
Вперше цей термін вжив британський педагог і митець Андріан Гілл у 1938 р. при описі своєї роботи та незабаром він отримав широке розповсюдження.
Сьогодні пацієнти відділення стаціонарної фізичної та реабілітаційної медицини Гадяцької міської лікарні поринули у світ мистецтва та фантазій.
Завдяки майстерності викладачів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім І. П. Котляревського наші пацієнти створювали свої унікальні малюнки та надихалися творчістю.
Кожен малюнок - унікальний, як і кожна історія наших пацієнтів, їхні думки, емоції та самовираження.
Дякуємо викладачам за професійні поради та приємну атмосферу.
Наші пацієнти отримали неймовірний заряд енергії та спробували для себе новий вид терапії у відновленні.