Вітаємо лікаря-хірурга Ярослава Мусієнка з отриманням сертифіката лікаря-трансфузіолога

Вітаємо лікаря-хірурга Гадяцької міської лікарні Ярослава Мусієнка з успішним проходженням спеціалізації та отриманням сертифіката лікаря-трансфузіолога.
Коли трапляється біда,
Всі знають: кров – це не вода!
Відомо ще з малого віку,
Що кров – це дуже цінні ліки!
Щоб відділ далі працював,
Його очолив Ярослав.
Він вивчив цю складну науку,
Бо має хист і вправні руки.
Бажаєм на посаді новій
Багато донорів чудових,
Усім щоб вистачило крові,
І люди всі були здорові.
Кар’єру легко розпочати,
Ще цілей нових досягати.
Надію людям дарувати,
Подяк і гідної зарплати!
Усе життя пропрацювала
Сестра медична в пункті Валя,
І день, і ніч вона в дорозі,
За хворих серце у тривозі.
Нехай вам разом все вдається,
Коли є кров, то серце б’ється.
Низький уклін за вашу працю,
Врятоване життя – це щастя.
Зоя Деменко