Комунальне некомерційне підприємство
"Гадяцька міська центральна лікарня"
Гадяцької міської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Дата: 17.08.2021 09:38
Кількість переглядів: 185

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію - це документ, який використовується для закордонних подорожей та відповідає міжнародним медико-санітарним нормам. Він свідчить про те, що людина повністю вакцинована проти COVID-19.

 Міжнародне свідоцтво можна отримати лише в паперовій формі у сімейного лікаря чи в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я. Документ можуть одержати ті, кого щепили необхідною кількістю доз вакцини від COVID-19.

І ось що ще потрібно знати про міжнародне свідоцтво про вакцинацію:

  •  Для кількадозних вакцин видається лише після отримання останньої дози.
  •  У випадку отримання свідоцтва не одразу після щеплення, а шляхом звернення до лікаря, свідоцтво заповнюється на основі даних про щеплення, внесених до електронної системи охорони здоров'я.
  •  Заповнюється англійською або французькою мовою, додатково також українською мовою.
  •  Бланк такого свідоцтва не обов’язково має бути жовтого кольору. Його можна роздрукувати на звичайному папері та заповнити вручну.
  •  Має містити персональні дані пацієнта (прізвище та ім’я латинкою записуватиметься так само, як у закордонному паспорті громадянина, або за правилами транслітерації), а також інформацію про вакцинацію (назва вакцини, дата вакцинації тощо).
  •  Обов’язково матиме офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря.
  •  Має бути підписане пацієнтом або його уповноваженим представником.

 Термін дії свідоцтва - 180 днів.

Важливо! Не слід плутати міжнародні свідоцтва про вакцинацію з «імунними паспортами» чи «ковідними сертифікатами», які зараз розробляють в Україні та за кордоном, оскільки це різні поняття.

«100% життя» - Мережа ЛЖВ Проект USAID HealthLink


« повернутися

Вхід для адміністратора