Комунальне некомерційне підприємство
"Гадяцька міська центральна лікарня"
Гадяцької міської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

Первинний огляд дерматовенеролога в Гадяцькій МЦЛ

Дата: 04.09.2021 11:13
Кількість переглядів: 144

Первинний огляд дерматовенеролога в Гадяцькій МЦЛ включає:

опитування (виявляються специфічні скарги, характерні для даного захворювання, з’ясовується особливості перебігу, збирається анамнез життя (якими хронічними захворюваннями хворіли, що з медикаментів приймали, чи є лікарська непереносимість), визначаються можливі причини проблем;

об’єктивне обстеження (огляд, пальпація, оцінка стану шкіри, її придатків (нігті, волосся і т.д.), слизової;

при підозрі на наявність дерматозів різного типу проводяться неінвазивні тести;

при наявності новоутворень шкіри виконується дерматоскопія з можливістю порівняння її в динаміці.

За результатами огляду пацієнта виставляється діагноз, при необхідності виконуються додаткові методи обстеження і призначається відповідне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей і проблем організму.

Огляд дерматолога слід пройти негайно, якщо з’явилися навіть незначні, на перший погляд, проблеми зі шкірою або волоссям. Це може бути просте почервоніння або лущення шкіри.

Тільки після первинного огляду лікар зможе поставити діагноз і призначити ефективний метод лікування.

Слід пам’ятати, що багато серйозних захворювань шкіри (захворювання в області дерматології) на початковій стадії здаються безпечними, проте можуть мати серйозні наслідки. Своєчасне звернення до лікаря дозволить зробити лікування максимально швидким і ефективним.

Наші лікарі-дерматовенерологи Тетяна Іванівна Савченко та Зінаїда Дмитрівна Гриценко приймуть вас за попереднім записом. Отримати електронне направлення ви можете у свого сімейного лікаря.


« повернутися

Вхід для адміністратора