Комунальне некомерційне підприємство
"Гадяцька міська центральна лікарня"
Гадяцької міської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

30 Липня, 2021 р., 13:11
До команди професіоналів Гадяцької МЦЛ приєднуються молоді спеціалісти!
27 Липня, 2021 р., 10:44
Відповідаємо:   Наразі немає підстав вважати, що вживання помірних доз алкоголю впливає на ефективність щеплення проти COVID-19.  Але водночас великі дози спиртного пригнічують роботу імунної системи, що може послабити імунну відповідь на вакцину. Нагадуємо, що зловживання алкогольними напоями шкодить здоров’ю людини, незалежно від того, чи збирається вона вакцинуватися.  Щодо особливої дієти перед щепленням чи після нього, то склад вашого харчування ніяк не повинен бути бар’єром для вакцинації проти COVID-19. Втім, слід пам’ятати, що у деяких людей важка для шлунку їжа може бути причиною болю у животі, нудоти чи блювання. І це призведе до порушення вашого самопочуття у післявакцинальний період.  Щодо тренувань, то якщо ви не маєте сильної реакції на щеплення від COVID-19 та почуваєтеся добре, то ніяких обмежень для будь-яких звичних видів фізичної активності немає. Також нагадуємо, що у разі певних побоювань, ви можете отримати консультацію у свого сімейного лікаря. «100% життя» - Мережа ЛЖВ Проект USAID HealthLink #USAIDsupport #HealthLinkSUPPORT
27 Липня, 2021 р., 10:15
У Гадяцькій МЦЛ можна зробити цифрову рентгенографію – це метод отримання зображень органів і тканин за допомогою рентгенівських променів і перетворення їх через комп’ютерні технології.
22 Липня, 2021 р., 10:46
У багатьох людей існує асоціативний зв’язок між холодом та застудою, тому навіть у спеку вони уникають кондиціонерів і не дозволяють дітям холодні напої чи морозиво. Утім застуду – респіраторну вірусну інфекцію – може викликати виключно вірус, який передається від людини до людини. І саме по собі переохолодження не є причиною хвороби. Хоча, кондиціонером, звісно, треба користуватись правильно. Розповідаємо, що робити, щоб уникнути застуди та COVID-19 влітку: 
22 Липня, 2021 р., 10:40
Езофагогастродуоденоскопія, або гастроскопія – не найприємніше, але найінформативніше обстеження, яке дає можливість оцінити стан стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Обстеження проводять за допомогою ендоскопа, який вводять через ротову порожнину. По завершенню обстеження пацієнт отримує консультативний висновок лікаря-ендоскопіста та подальші рекомендації. Езофагогастродуоденоскопія входить до списку пріоритетних послуг, оскільки дозволяє виявити онкозахворювання стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки на ранніх стадіях. Дослідження повністю безоплатне для пацієнтів. Розповідаємо, що входить до безоплатної послуги:
21 Липня, 2021 р., 15:39
Ендоскопія - інформативний метод візуальної діагностики. Під час проведення дослідження лікар може отримати зразки патологічних тканин для вивчення.
19 Липня, 2021 р., 10:31
- Як часто треба проходити профілактичний огляд у ЛОРа?
16 Липня, 2021 р., 16:33
Не завжди можна поставити діагноз лише за допомогою огляду у лікаря. Найчастіше фахівець направляє пацієнта на різного роду дослідження, в тому числі й лабораторні.
15 Липня, 2021 р., 10:28
Артроскопія – це сучасний, «малотравматичний» метод діагностики та хірургічного лікування суглобів, який є «золотим стандартом» у всьому світі.

Вхід для адміністратора