Комунальне некомерційне підприємство
"Гадяцька міська центральна лікарня"
Гадяцької міської ради
Міністерство охорони
здоров'я України
 

17 Листопада, 2023 р., 09:57
Стригучий лишай – це грибкове захворювання шкіри, яке належить до групи хвороб під загальною назвою «дерматомікози». Ця патологія виникає внаслідок ураження шкіри нитчастими грибами роду трихофітон (трихофітія) або мікроспорум (мікроспорія).  Це грибкове захворювання необхідно вчасно виявити й адекватно пролікувати.
16 Листопада, 2023 р., 09:06
У кожній оселі повинна бути домашня аптечка першої допомоги, про це завжди нагадують лікарі. Адже ніхто не застрахований від стану фізичного дискомфорту. Проте у цьому питанні варто не перестаратись, не слід у домашню аптечку скуповувати антибіотики, які вам не потрібні найближчим часом.
15 Листопада, 2023 р., 16:26
Попередьте хворобу завчасно! Отримайте якісні діагностичні послуги  в Гадяцькій міській лікарні.
14 Листопада, 2023 р., 14:13
Сьогодні  колектив Гадяцької міської лікарні вітає із професійним святом, з  Міжнародним днем логопеда, наших чарівних логопедів Зою Суйську та Світлану Шкрьобу.
14 Листопада, 2023 р., 14:11
Цукровий діабет — це патологія ендокринної системи. Ендокринологія вивчає причини, механізми прояву і розвитку різних ендокринних захворювань. Ключова роль відводиться синтезу і механізму дії гормонів.
13 Листопада, 2023 р., 09:11
Ультразвукове дослідження – це затребуваний метод неінвазивної діагностики, завдяки якому можна безболісно, нешкідливо і швидко вивчити стан внутрішніх органів людини.

Вхід для адміністратора